Звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ПНУ за 2020 рік

7-8 квітня з використанням технологій віддаленого доступу відбулися засідання  підсекції «Алгебра та геометрія» секції математичних наук  Звітної наукової веб-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів  Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника за 2020 рік.  Було представлено   наукові досягнення  професорсько-викладацького колективу кафедри  та  здобутки студентів старших курсів, що навчаються за ОП «Математика» та «Математика комп’ютерних технологій»,   у обраних ними напрямках наукових досліджень.

Підсекція  АЛГЕБРА ТА ГЕОМЕТРІЯ

звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ПНУ за 2020 рік

“Методи метризації просторів з узагальненою опуклою структурою”  доктор фізико-математичних наук, професор Никифорчин О.Р.

“Задання плоских фігур та просторових тіл за допомогою рівнянь”  кандидат фізико-математичних наук, доцент Собкович Р.І.

“Міжсполучності напівгруп та допельнапівгрупи”  кандидат фізико-математичних наук, доцент Гаврилків В.М.

“Простори ймовірнісних мір і вимір Мінковського” кандидат фізико-математичних наук, доцент  Мазуренко Н.І

“Властивості простору відкритих фактороб’єктів канторової множини” кандидат фізико-математичних наук, викладач  Копорх К.М.

“Апроксимації ємностей: програмна реалізація” кандидат фізико-математичних наук, викладач Глушак І.Д.

“Сумісності сумісностей”  асистент Микицей О.Я.

“Створення проекційних виглядів просторових геометричних об’єктів”  студ. І курсу ОР магістр факультету математики та інформатики Н. Сапіга.

“Лексичний аналіз мови розмітки тексту”  студ. І курсу ОР магістр факультету математики та інформатики Б. Цяпа.

“Діаграми Вороного та їх застосування” студ. І курсу ОР магістр факультету математики та інформатики А.Ясельський

“Узагальнення векторних граток” студ. IV курсу ОР бакалавр факультету математики та інформатики В.Печарська