Очний тур Всеукраїнської олімпіади з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

До уваги учасників Всеукраїнської олімпіади з математики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти!

З приємністю повідомляємо, що 7 травня у неділю відбудеться очний тур олімпіадиЗапрошуємо Вас завітати на факультет математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (просимо прихопити документ з фотографією, який посвідчить Вашу особу.)

Програма:

з 10:00 до 11:00 реєстрація + coffee break

з 11:00 до 14:00 написання олімпіади

з 14:00 до 14:40 інформація про факультет + coffee break

з 14:00 до 16:00 перевірка робіт (ваш вільний час Ви належите собі)

з 16:00 оголошення результатів і ПЕРЕМОЖЦІВ

Адреса:

Факультет математики та інформатики
Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,
головний корпус (вхід з вул. Чорновола  72А,  навпроти пам’ятника Романа Гурика), ауд.316
м.Івано-Франківськ

Контактний телефон:  0972381531