Cемінар за результатами дисертаційного дослідження

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника 18 вересня 2023 під головуванням доктора фізико-математичних наук професора Андрія Васильовича Загороднюка  відбувся  семінар  за  результатами  дисертаційного дослідження викладача кафедри алгебри та геометрії  Святослава Ігоровича  Никоровича на тему  «Порядкові та топологічні властивості граток псевдометрик» на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук за спеціальністю 01.01.01 — математичний аналіз.

Науковим керівником роботи є д.ф.-м.н., завідувач кафедри алгебри та геометрії Никифорчин Олег Ростиславович.

Після виступу та його обговорення учасники семінару   рекомендували  С.І.Никоровича   до захисту на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук в спеціалізованій вченій раді  Д 20.051.09  при  Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Кафедра алгебри та геометрії вітає Святослава Ігоровича з завершенням дисертаційного дослідження і бажає  успішного захисту!