Зустріч з учнями Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею

Вчора відбулася зустріч викладачів факультету математики та інформатики та фізико-технічного факультету з талановитими учнями Івано-Франківського наукового фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради (завідувач кафедри алгебри та геометрії  Олег Никифорчин та доцент Катерина Копорх, завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський, професор Володимира Бойчук).

Зустріч відбулась з метою ознайомлення абітурієнтів з умовами вступу в 2024 році, освітніми програмами, які реалізуються на факультетах, анонсу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Всеукраїнської  олімпіади з математики  а також Весняної школи «Фізика та матеріалознавство».

Випускникам продемонстрували основні переваги Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представили викладацький склад факультетів та окреслили перспективи кар’єрного росту в Україні.

Дякуємо ЗСУ за майбутнє наших дітей!

Висловлюємо подяку дирекції ліцею за співпрацю!