Програма одночасного дипломування в дії.

З 2014 року між факультетом математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Україна) та математично-природничим факультетом Жешувського університету (Жешув, Республіка Польща) заключено угоду про співпрацю, за умовами якої з 2015 року студенти факультету математики та інформатики ПНУ, що навчаються в магістратурі на освітніх програмах «Математика комп’ютерних технологій», «Актуарна та фінансова математика» і «Прикладна математика» мають можливість за бажанням одночасно і безкоштовно навчатися в магістратурі  математично-природничого факультету Жешувського університету. http://surl.li/ahqjg

Цього року успішно завершили паралельне навчання в двох магістратурах 8 талановитих студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.  Знайомтеся: Радул Андріана, Чоп’юк Юрій, Витвицька Наталія, Кульба Наталія,  Савчин Марія, Багира Тетяна, Шебунчак Христина, Оберський Віталій є випускниками факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету (грудень 2020) а також випускниками математично-природничого факультету Жешувського університету  (вересень 2021).

Вихованцями кафедри алгебри та геометрії є дві чудові студентки-магістри сьогодні вже аспірантки першого року навчання – Андріана Радул та Марія Савчин: